Starpet’in Büyük İstanbul Yatırımı; Metropolde Dört Yeni İstasyon!

Starpet’in Büyük İstanbul Yatırımı; Metropolde Dört Yeni İstasyon!

Türkiye’de en hızlı büyüyen 100 şirketten biriolan Starpet, yılın ikinci yarısında 2013 hedeflerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Türkiye’de en hızlı büyüyen 100 şirketten biriolan Starpet, yılın ikinci yarısında 2013 hedeflerini gerçekleştirmeye devam ediyor.İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nde yatırımlar yapmayı planlayan Starpet, son iki ay içerisinde İstanbul’da dört yeni istasyon açtı.
Şişli Altınova, Bağcılar Altınova, ÜsküdarLibadiye, İkitelli Smart Petrol olmak üzere, şehrin en merkezi konumlarında hizmet verecek olan istasyonlar şimdiden yüksek satış rakamlarıyla şirket sıralamasında üst sıralarda yerini aldı.Sadece İkitelli Smart Petrol, tek başına ilk gününde 4 binden fazla sürücüye 138 bin litre satış gerçekleştirdi.
Açılışı gerçekleştirilen dört büyük istasyonun ardından Starpet’in Marmara Bölgesi’nde 25, İstanbul’da 7 istasyonu oldu. Hâlihazırda devam eden anlaşma ve sözleşmeler, 2013’ün son çeyreğinde bu rakamın yükseleceğinin sinyalini veriyor.
İçinde bulundukları hızlı büyüme sürecinin kontrollü bir şekildesürdürüldüğüne dikkat çeken Starpet Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin“Yıl sonuna kadar özmal olarak işlettiğimiz istasyon sayısını artırırken, bayilik verdiğimiz istasyon sayısını da artıracağız. Bu kapsamda, verimli istasyonlarla, kendi kültürümüze ve şirket ahlakımıza göre faaliyetlerini sürdürecek iyi işletmecilere yeni bayilikler verip, sektördeki sağlıklı büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.
Tüm Haberler