Starpet’in Marmara Bölgesi’ndeki 17’nci istasyonu Sultanbeyli’de açıldı.

Starpet’in Marmara Bölgesi’ndeki 17’nci istasyonu Sultanbeyli’de açıldı.

Marmara Bölgesi ve İstanbul’da istasyon ağını hızla genişleten akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli markası Starpet’in Marmara Bölgesi’ndeki 17’nci istasyonu, TEM Otoyolu’na yakın lokasyonda bulunan İstanbul’un en yoğun ilçelerinden Sultanbeyli’de hizmete girdi.

28 Ekim 2014 Salı günü düzenlenen açılış töreninde konuşma yapan Starpet Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin, 2014 sonuna kadar Türkiye’de ekonominin merkezi olan Marmara Bölgesi’nde istasyon sayısını 20’ye çıkarmayı hedeflediklerini belirterek “Yıl sonuna kadar yüzde 10 büyüme hedefiyle hareket ediyoruz” dedi.

İstikrarlı büyümesini sürdüren akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli markası Starpet, İstanbul’daki istasyon ağını genişletmeye devam ediyor. Starpet’in TEM Otoyolu’na yakın lokasyonda bulunan İstanbul’un en yoğun ilçelerinden Sultanbeyli’deki yeni istasyonu, 28 Ekim Salı günü Sultanbeyli’de hizmete girdi. Starpet Garzan Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Okalin’in evsahipliğinde düzenlenen açılış töreninde, istasyonu ziyaret eden sürücüler akaryakıt ürünlerinde yüzde 20 indirim kampanyasına büyük ilgi gösterdi.

Sultanbeyli istasyonu, Marmara Bölgesi ve İstanbul’da istasyon ağını genişletmeyi hedefleyen Starpet’in İstanbul’daki 4’üncü, Marmara Bölgesi’ndeki 17’nci istasyonu oldu. Starpet Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin, açılış töreninde yaptığı konuşmada, 2014 sonuna kadar Türkiye’de ekonominin merkezi olan Marmara Bölgesi’nde istasyon sayısını 20’ye çıkarmayı hedeflediklerini belirterek şunları söyledi: “İstasyon ağımızı büyütmeye devam ederken, bir yandan da otomasyona uygun olmayan, verimsiz ve markamıza yakışmadığını düşündüğümüz istasyonları kapatıyoruz. Bayilik verirken de yeni istasyon açarken de bizim için öncelik sayı değil verimlilik. Kapattığımız istasyonların ardından satışlarımızda yaşanan yüzde 5 civarındaki artışın bu vizyonumuzun doğruluğunu kanıtladığını düşünüyorum.”

Tüm Haberler